Volně stojící pytel CENTURY TORRENT T2 PRO

Cena vč. DPH 12 600,00 Kč
  • Doprava zdarma
Objednací číslo 102162
Záruka (měsíce) 24
Dostupnost na dotaz
Značka Century

Volně stojící pytel CENTURY TORRENT T2 PRO je novým výrobkem z dílny americké firmy CENTURY, která pravidelně inovuje starší výrobky a zároveň přichází s mnoha novinkami.
Volně stojící pytel CENTURY TORRENT T2 PRO je absolutní špičkou na trhu.  Skládá se pouze ze dvou dílů, podstavy vyrobené z tvrzeného PVC a úderového tubusu, který uvnitř nese tvrzený molitan a svrchní část je vyrobena z odolné koženky. Podstava se plní vodou. Tubus se jednoduše nasazuje a na jeho instalaci není třeba větší síly či složité montáže. Celý výrobek není výškově nastavitelný, což však není problém protože celková výška je 175 cm a spodní strana úderové plochy je 35 cm vysoko nad zemí, takže hravě procvičíte všechna úderová pásma.
Volně stojící pytle se vyrábí a používají pro svojí variabilitu v tréninku - můžete je jednoduše stěhovat a přesouvat po tělocvičně,  nebo dokonce domácnosti, připadaně použít k tréninku pod otevřeným nebem. Pokud chcete tento volně stojící pytel TORRENT T2 PRO stěhovat na delší vzdálenost, můžete jednoduše vylít obsah podstavy, rozdělit obě části a hravě jej přestěhovat. 
Volně stojící pytle se také používají v místech, kde není možné instalovat klasické závěsné boxerské pytle, kde konstrukce stropů či stěn nesnese větší zátěž a vibrace.
Volně stojící pytel CENTURY TORRENT T2 PRO je model zvládne to největší tréninkové zatížení a je vhodný pro kompletní trénink napříč bojovými sporty. Výrobek je trvanlivý a pochází z řady volně stojících pytlů, které CENTURY dodává po celém světě již několik dekád.

Technické informace:

  • Skvělý vynález s jednoduchou konstrukcí  
  • Jednoduchá a rychlá instalace 
  • Dlouhá životnost 
  • Univerzální použití napříč bojovými sporty
  • Oproti klasickému boxerskému pytli jej můžete používat kdekoliv, dokonce i pod širým nebem 
  • Americká kvalita ozkoušená dlouholetou výrobou