Obchodní podmínky

Toto jsou obchodní podmínky mezi dodavatelem „Sedlák a Kokeš“ a odběratelem (Vámi) jako koncovým zákazníkem (spotřebitelem).

Pozn: Obchodní podmínky mezi námi a našimi obchodními odběrateli se řídí Obchodním zákoníkem.

Úvodní ustanovení

Sedlák a Kokeš
Pavel Sedlák
Plánská 12
Plzeň - Roudná
301 00

IČ: 16674758
DIČ: CZ5505071924
Registrace: ÚMO Plzeň 3, č.j.: Rgz 6325/99

telefon: 377 259 570
mobil: 603 436 164, 603 817 144
email: sedlakkokes@sedlakkokes.cz

Ceny

Uvedené aktuální ceny jsou včetně DPH a prodávající si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu cen bez předchozího upozornění.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dodací lhůty

Pokud není dohodnuto jinak, tak běžná dodací lhůta je do 5-ti pracovních dní.

Objednání zboží

Odeslaná objednávka, kterou od Vás obdržíme, je závazná.
Odstoupení od objednávky (smlouvy) můžete uplatnit na adrese (viz níže).

Zboží můžete objednávat – telefonicky 377 295 570, 603 436 164, 603 817 144, faxem 377 295 570, mailem sedlakkokes@sedlakkokes.cz nebo přímo prostřednictvím on-line eshopu.

Vaše objednávka Vám bude potvrzena na mailovou adresu a následně telefonem, po vyplnění
formuláře v e-shopu.

Platební podmínky

Platbu za objednané zboží je možné provést buď hotově při převzetí nebo převodem z účtu.

Pokud budete požadovat platbu převodem, sdělte nám to prosím v objednávce a my Vám obratem pošleme mailem, faxem nebo poštou fakturu. Po připsání příslušné částky na náš bankovní účet, který je uveden na faktuře, Vám bude zboží dodáno dle dodací lhůty.

Doprava

Velké množství objednaného zboží rozvážíme vlastní dopravou.

Menší zásilky posíláme přepravní společností PPL a to produktem "soukromá adresa".

Rádi bychom Vá informovali o produktu "soukromá adresa", kterou u společnosti PPL hradíme a tím vycházíme zákazníkům maximálně vstříc. Tato služba je cenově dražší a proto není možné ji hradit v plném rozsahu u levnějších položek.
Proces doručování zásilek na soukromé adresy se odlišuje od doručování na obchodní adresy zejména obtížemi při zastižení daného příjemce zásilky (např. ve většině případů jsou lidé během dne v zaměstnání). Z tohoto důvodu klademe veliký důraz na proaktivní komunikaci s příjemcem a možnost výběru doručení v časových oknech.

Co dělá tento produkt výjimečným?

  • Proaktivní komunikace s příjemcem (řidič proaktivně komunikuje s příjemcem tak, aby došlo k souladu potřeb obou subjektů)
  • Doručování v časových oknech 08:00 - 18:00 hod.
  • Večerní doručování 17:00 – 21:00 h - seznam lokalit naleznete zde

U objednávek nad 2000,- Kč je doprava zdarma a u objednávek pod 2000,- Kč účtujeme dopravné viz tabulka. Pouze u boxovacích pytlů účtujeme dopravné 500,- Kč vzhledem k váze.

Cena zakoupeného zboží
Cena dopravy
0,- Kč - 999,- Kč 150,- Kč
1000,- Kč - 1499,- Kč 120,- Kč
1500,- Kč - 2000,- Kč 100,- Kč
nad 2000,- Kč zdarma !!!

Montáž

Budete-li požadovat montáž Vámi objednaného výrobku, uveďte tuto skutečnost do objednávky.

Servis

Vyškolení servisní pracovníci Vám poskytnou kvalitní záruční i pozáruční servis po celé České Republice. Samozřejmostí je dostatek náhradních dílů, které díky dlouhodobé spolupráci s výrobci jednotlivých značek máme skladem. Zakoupené zboží nemusíte nikam vozit nebo posílat, oprava bude provedena u Vás nebo v naší servisní dílně po dohodnutém termínu.

Reklamace

Zákazník má právo dle zákona č. 367/2000 vrátit zboží nepoškozené zpět dodavateli do místa, ze kterého bylo odesláno do 14 dnů od koupě bez udání důvodu. Takto vrácené zboží musí být nepoškozené a kompletní. Každé zboží je dodáváno s návodem na montáž v českém jazyce a záručním listem, ve kterém je stanoveno, na jaké závady se záruka vztahuje a na jaké nikoliv. Kupující je povinen zboží při převzetí zkontrolovat a zjištěné závady reklamovat neprodleně písemně na adresu sedlakkokes@sedlakkokes.cz nebo poštou na adresu Sedlák a Kokeš, Plánská 12, 301 64 Plzeň. Prodávající je povinen vyřídit reklamaci v zákonné lhůtě 30 dnů, přičemž tato lhůta začíná běžet dnem doručení zboží k prodávajícímu.

Záruka a prodloužená záruka

Záruční lhůta na zboží je 2 roky, přičemž na některé značky prodávané firmou je tato záruka prodloužená na 3 roky.

Ochrana osobních dat

Abychom Vám mohli poskytnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Podle zákona o ochraně osobních dat s nimi nebude nakládáno jiným způsobem, než pro vyřízení Vaší objednávky. Tato data nebudou také poskytována třetím osobám, reklamním, marketingovým, ani jiným obdobným společnostem.

Dodací lhůty

Běžná dodací lhůta je 5 pracovních dnů. Po objednávce je zákazník kontaktován telefonicky nebo mailem a je dohodnut termín a způsob dodání.